Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Вібромасажер

Інтимний вібромасажер з розширеним функціоналом, який можна купити для індивідуального використання і для пар, здатний значно покращити і урізноманітнити сексуальне життя. Якщо вагінальний вібратор можна використовувати тільки для стимуляції піхви або ануса, то вібро-масажер можна застосовувати для стимуляції інтимних зон жінок та чоловіків у різний спосіб.

Різноманітні варіації

Всесвітньо відомі виробники секс-іграшок Wand, Dorcel, Satisfyer пропонують гаджети різних видів та форм із безпечних матеріалів. Ціна залежить від бренду та функціоналу. Широкий вибір швидкостей, режимів і додаткових опцій дозволяє легко підібрати прилад відповідно до сексуальних бажань і уподобань.

Довгастий масажер-мікрофон, що використовується найчастіше для стимуляції вагіни, стане вдалим придбанням для пари, що бажає зробити сексуальне життя яскравим і насиченим. Для парного використання підходять також девайси з двома хвостиками (можна одночасно стимулювати дві сексуальні точки) та іграшки на довгих ручках, якими можна стимулювати практично будь-яку інтимну зону.

Вібромасажер кліторальний - іграшка для дівчат і жінок, проте її можуть використовувати і чоловіки для того, щоб пестити ніжний чутливий жіночий клітор. Кліторальний вібромасажер Ванд у вигляді мікрофона виконаний із силікону та має 10+ режимів.

Відмінним придбанням стане універсальний вібромасажер зі змінними насадками, який можна використовувати для сексу соло або в парі. У каталозі представлені насадки у вигляді кролика, масажу простати і т.д. Особливою популярністю користується у жінок міні-стимулятор з керуванням, який легко міститься в косметичці або кишені. Регульована за допомогою ПДУ або смартфона вібрація, потужний мотор, анатомічна форма та водонепроникність – далеко не повний перелік переваг вибору. Деякі моделі мінівібромасажерів призначені для парного використання та оснащуються змінними насадками.

Де замовити вібромасажер

В Україні можна замовити з доставкою вібромасажери з кібершкіри, металу, пластику, силікону, латексу та інших матеріалів на нашому сайті. Вартість визначається формою, розмірами та наявністю додаткових опцій. Одним із критеріїв вибору є джерело живлення – акумуляторна батарея або електромережа. Популярний варіант - міні-моделі з USB, які можна заряджати від ноутбука, смартфона, автомобільної електромережі.

Вібромасажери Запитання та відповіді

При виборі вибромасажера звертайте увагу на власні уподобання щодо форми, матеріалу (наприклад, силікон, медичний пластик), функцій вібрації, джерела живлення (акумулятори чи батарейки) та водонепроникності.

Вставте вибромасажер всередину вагіни або використовуйте для зовнішньої стимуляції. Використання лубриканту на водяній основі може покращити комфорт. Експериментуйте з різними режимами вібрації для найкращих результатів.

Залежно від матеріалу, частіше всього вибромасажери миють теплою водою і м'яким милом. Обов'язково слідкуйте за інструкціями виробника щодо догляду за конкретною моделлю.

Вибромасажери можуть бути великим доповненням до інтимних відносин в парі. Використовуйте їх для попередніх ласок, загальної стимуляції або під час орального сексу для додаткового задоволення.

Багато вибромасажерів мають водонепроникні властивості, що дозволяє використовувати їх в ванній чи душі. Однак переконайтеся, що ваша модель підтримує водонепроникність, перед тим як використовувати її в воді.

Вибромасажери можна придбати в секс-шопах, аптеках, онлайн-магазинах для дорослих. При виборі звертайте увагу на рейтинг продукту і відгуки покупців. На нашому сайті ви можете придбати товари для інтиму за найкращими цінами в Україні.

Вібромасажери – це секс-іграшки, призначені для стимуляції ерогенних зон, розслаблення м'язів та досягнення сексуального задоволення. Вони можуть мати різні форми та функції вібрації для різноманітних відчуттів.