Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Вагінальні кулі

Жіночі вагінальні кулі прийшли в нашу секс-культуру з Азії. Японські гейші використовували вагінальні пристрої у вигляді куль для мастурбації. Стародавнє походження інтим-кульок підтверджує японська поезія. У даоських сексуальних практиках китайські жінки застосовували нефритові яйця (рин-но-тама), а корейські любительки насолоди використовували залізні кулі, наповнені ртуттю.

Корисність вагінальних кульок

Європейці спочатку сприймали рин-но-тама лише як азіатську примху. Однак згодом з'ясувалося, що вагінальна секс-іграшка є дуже корисною для жіночого здоров'я.

Пластикові, скляні, нефритові та металеві кулі застосовуються для отримання сексуальної насолоди, стимуляції множинного оргазму, а також для тренування м'язів тазового дна жінок (вумбілдингу/імбілдингу). Система Вагітон є на даному етапі однією з найефективніших тренажерних методик для зміцнення м'язів вагіни, запобігання опущенню матки тощо.

Вагінальна кулька Кегеля поєднує функції секс-іграшки та тренажера. Особливо потрібні регулярні тренування піхви з кулями Кегеля жінкам після вагітності та народження дитини, при надмірній вазі, після операцій. Комплекс вправ з кульками ефективний при опущенні матки, сечового міхура, кишківника. Тренування не допускають нетримання, зміцнюють м'яз піхви для отримання яскравих оргазмів.

Що вибрати

Щоб досягти бажаного результату, треба знати, які кульки краще купити, визначивши, для чого вони будуть використовуватися: для гімнастики, самозадоволення або того й іншого.

Кулі вібро з вбудованими вібраторами, керованими провідним способом або дистанційно, використовуються для мастурбації. Для тренування м'язів підбирають великі та жорсткіші кулі Кегеля. Усередині куль зі зміщеним центром ваги розміщені кульки, що перекочуються, що забезпечують задоволення під час тренування.

Для новачків кульки від бренду Geisha Balls стануть оптимальним вибором, оскільки подвійні кулі та намисто для початківців – складний інструмент. Металеві кулі від бренду Гейша покриті приємним на дотик силіконом та призначені для зміцнення м'язів піхви. Досвідченим дамам безперечно сподобається ланцюжок кульки «50 відтінків сірого», що гарантує масу неймовірних відчуттів. Вагінальні намисто оснащуються вібрацією та пультом ДУ для комфортного використання. Різноманітність моделей дозволяє легко підібрати йоні-намистинки за розміром, формою, конструкцією і навіть кольором. У нашому інтернет-магазині легко вибрати та купити вагінальні кульки за доступною ціною.

Вагінальні кульки – навіщо їх використовувати?

Призначені вагінальні кульки для зміцнення інтимних м'язів. Зазвичай вони є невеликими кульками різної маси, з'єднаними силіконовою ниткою. Щоденні тренування зміцнюють м'язи, що запобігає багатьом недугам, а також гарантує більше задоволення від сексу.

Виконуючи регулярні вправи використовуючи вагінальні кульки, маєте можливість відчути сильніший оргазм. Крім того, є ще величезна користь від вправ за допомогою кульок:

 1. Профілактика жіночих захворювань;
 2. Запобігання сповзанню стінок піхви;
 3. Зниження ризику нетримання сечі;

Таким чином, жіночі органи у дорослому віці зможуть функціонувати як у молодості – будуть міцні та підтягнуті.

Які бувають кульки для зміцнення м'язів вагіни

Інтимні кульки для вагіни, які ми пропонуємо у нашому магазині, забезпечують максимальну безпеку використання. Вагінальні кульки виготовляються тільки з безпечних матеріалів – приємного на дотик медичного силікону без запаху. Все це робить кульки Кегеля легкими та простими у використанні.

В наш час існує великий вибір кульок для жінок. Давайте розглянемо, які найпопулярніші серед них:

 1. Вагінальні намисто;
 2. Кульки зі зміщеним центром ваги - має усередині вантажів;
 3. Іграшка з вібрацією – для створення додаткових відчуттів;
 4. Кульки Кегеля для початківців – тренажер має одну кулю;

Правила застосування вагінальних кульок

Перед тим, як використовувати піхвові іграшки, рекомендуємо використовувати мастило (слід вибирати гель-мастило на водній основі, оскільки силіконовий гель може зіпсувати покриття кульок). Процес застосування кульок:

 • Ввести кульки всередину піхви;
 • Намагаємось утримати їх, напружуючи невидимі м'язи;
 • Для початку достатньо 15 хвилин;
 • Після витягти іграшки і помити їх;

Через деякий час їх можна використовувати навіть під час прогулянки.

Буквально через кілька хвилин, ви повністю перестаєте відчувати кульку всередині себе. Залежно від ваги кульок, ви відчуєте, як вони рухаються всередині піхви. Кульки дуже слабко промацуються, і їхній плавний рух викликає напругу м'язів Кегеля.

Ціна на кульки полягає безперечно в самій моделі. Віброкульки на управлінні будуть дорожчими за одиночну кулю. Пропонуємо купити інтимний тренажер у нашому інтернет-магазині, у нас ви зможете знайти відгуки на будь-який товар, що вас цікавить.

Вагінальні кульки Запитання та відповіді

Вагінальні кульки - це секс-іграшка, призначена для зміцнення м'язів тазового дна та покращення сексуальної чутливості. Їх часто ще називають кегель-кульками або гейша-кульками.

Вставте вагінальні кульки всередину вагіни та утримуйте їх, скорочуючи м'язи тазового дна. Регулярні тренування допоможуть зміцнити м'язи та поліпшити інтимне здоров'я.

При виборі звертайте увагу на вагу та розмір кульок, матеріал (наприклад, силікон, медичний пластик), а також досвід використання. Початківцям рекомендується вибирати легші та більші кульки.

Якщо використовувати правильний розмір і вагу, а також правильно вводити та утримувати, дискомфорт буде мінімальним. У випадку болю чи дискомфорту слід припинити використання і проконсультуватися з лікарем.

Вагінальні кульки можна придбати в секс-шопах, аптеках, а також в онлайн-магазинах для дорослих. При виборі звертайте увагу на рейтинг і відгуки. Ви можете купити вагінальні кульки на нашому сайті "Туда-Сюда" за найкращими цінами в Україні.